Marvel Ultimate Alliance 3: Kto z Avengers wśród grywalnych postaci? Są zaskoczenia

Coraz więcej informacji o Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order trafia do sieci. Teraz poznaliśmy listę grywalnych bohaterów. Wśród nich znaleźli się m.in. Avengers i Strażnicy Galaktyki.

Coraz więcej informacji o Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order trafia do sieci. Teraz poznaliśmy listę grywalnych bohaterów. Wśród nich znaleźli się m.in. Avengers i Strażnicy Galaktyki.

Wczoraj Game Informer ujawnił dwie kolejne postacie z gry Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Teraz dostaliśmy znacznie więcej, bo obszerną listę bohaterów, którymi będziemy mogli pokierować w tej produkcji. Lista zawiera 27 postaci, ale niewykluczone, że będzie ich więcej - być może twórcy trzymają jeszcze jakieś asy w rękawie. Znajdziemy tutaj przedstawicieli najpopularniejszych grup superbohaterów - Avengers, Strażników Galaktyki i X-Men.

Na liście grywalnych bohaterów w Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order nie brakuje też pewnych zaskoczeń - pojawia się tutaj np. dwóch Spider-Manów (Peter Parker i Miles Morales) oraz Spider-Gwen. Można więc zastanawiać się, jak postacie te będą różniły się w grze i jakie umiejętności zaoferują.

Wszystkie dotychczas ujawnione postacie znajdziecie w poniższej galerii.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zadebiutuje 19 lipca na konsoli Nintendo Switch.

Źródło: gamerant.com / fot. Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV