Matt Damon i Ben Affleck wyprodukują dla SyFy futurystyczny thriller szpiegowski pt. „Incorporated”

Stacja SyFy zamówiła pilotowy odcinek serialu science fiction "Incorporated", którego producentami będą Matt Damon i Ben Affleck.

Stacja SyFy zamówiła pilotowy odcinek serialu science fiction "Incorporated", którego producentami będą Matt Damon i Ben Affleck.

"Incorporated" to thriller szpiegowski, którego akcja toczy się w dystopijnej przyszłości, gdzie przedsiębiorstwa mają nieograniczoną władzę. W centrum opowieści jest Ben Larson, pracownik na kierowniczym stanowisku, który musi zmienić swoją tożsamość i zinfiltrować morderczy korporacyjny świat, aby uratować ukochaną kobietę. Stanie przeciwko całemu systemowi, czego konsekwencje będą zabójcze.

Serial ma mieć ścisły związek z rzeczywistością w USA i pewnym sensie ją odbijać. Ważnymi motywami mają być rosnące wpływy korporacji i sektora prywatnego oraz coraz większa dysproporcja finansowa wśród obywateli. W oświadczeniu Matta Damona i Bena Afflecka czytamy:

"Incorporated" zabierze nas do świata, który jest rezultatem naszych dzisiejszych decyzji. Widzowie zagłębią się w przyszłość, przed którą jesteśmy wciąż ostrzegani, ale nasze społeczeństwo jeszcze jej nie doświadczyło. To ważna historia na czasie i uważamy, że David, Alex i Ted znakomicie ją opowiedzą.

Czytaj także: Michael Keaton ponownie jako Batman i Beetlejuice w „Saturday Night Live”

Twórcami serialu są bracia David i Alex Pastor ("Self/Less"), którzy napisali scenariusz pilota i go wyreżyserują. Ted Humphrey ("The Good Wife") będzie prowadzącym produkcję, a Matt Damon, Ben Affleck i Jennifer Todd będą producentami.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV