Menu

Aktualności

Matt LeBlanc z Przyjaciół współprowadzącym Top Gear

Telewizja BBC oficjalnie ogłasza, że Matt LeBlanc, czyli Joey z serialu Przyjaciele będzie odgrywać rolę w prowadzeniu nowego Top Gear.

Dziś na Twitterze telewizja BBC opublikowała zdjęcie promocyjne nowego sezonu Top Gear. Jednocześnie oficjalnie ogłaszają, że do wcześniej zapowiedzianego prowadzącego program – Chrisa Evansa – dołączy sam Matt LeBlanc, czyli Joey z Przyjaciół. Zdjęcie potwierdza też, że Stig będzie nadal częścią programu. LeBlanc od razu rozpoczyna pracę przy Top Gear.

– Jako że mam świra na punkcie samochodów i jestem wielkim fanem Top Gear, jest to dla mnie zaszczyt, że mogę być częścią tego nowego rozdziału. Jest to ekscytujące! – napisał w oświadczeniu Matt LeBlanc.

Zobacz także: Przyjaciele znowu razem – zwiastun

– Matt jest całe życie także entuzjastą aut i jestem podekscytowany, że dołącza do Top Gear. Realizowanie naszych najbardziej szalonych pomysłów dotyczących samochodów to wymarzona robota. Wiem, że razem będziemy tworzyć epickie pomysły na samochodowe wyprawy – napisał Chris Evans.

Matt LeBlanc będzie pierwszym prowadzącym ten program w jego 39-letniej historii, który nie jest Brytyjczykiem. BBC twierdzi, że jeszcze ogłoszą dodatkowe osoby, które będą tworzyć ten program, więc to nie koniec niespodzianek. Matt LeBlanc gościł dwa razy w Top Gear, gdy jeszcze jego prowadzącym był Jeremy Clarkson. W styczniu aktor prowadził też program Top Gear: Races, który jest kompilacją najlepszych momentów w historii. Zapowiedź show możecie obejrzeć poniżej:

– Matt to klasa w sobie i świetny dodatek do Top Gear. Jest fanatykiem samochodów z pasją do tego programu. Nie mogę się doczekać, by obejrzeć, jak Chris i Matt stworzą nowy program dla naszych widzów – napisał Alan Tyler z BBC.

Na tę chwilę więcej szczegółów nowego  Top Gear nie ujawniono. Nowe odcinki zadebiutują w maju. Przypomnijmy, że Matt LeBlanc występuje w serialu Odcinki.

Matt LeBlanc w Top Gear - nowe zdjęcie
źródło: twitter.com/BBCTwo

Warto dodać, że byli prowadzący Top Gear – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May pracują nad nowym motoryzacyjnym show dla platformy Amazon. 1. sezon programu ma zadebiutować jesienią.

Źródło: DigitalSpy / Fot. BBC
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze