MediEvil: Fabularny zwiastun przedstawia rozgrywkę z remaku klasyka

MediEvil zadebiutowało 21 lat temu, ale w tym roku powróci w zupełnie nowym wydaniu.

MediEvil zadebiutowało 21 lat temu, ale w tym roku powróci w zupełnie nowym wydaniu.

Sony już wcześniej zapowiadało, że na drugiej prezentacji z cyklu State of Play zobaczymy gameplay z nadchodzącego remaku gry MediEvil i rzeczywiście tak się stało. Zaprezentowano fabularny zwiastun, który stanowi wprowadzenie do opowieści, a także zawiera fragmenty rozgrywki. Wygląda na to, że po raz kolejny otrzymamy produkcję, która wiernie przeniesie główne założenia zabawy we współczesną, miłą dla oka oprawę.

Ujawniono również datę premiery odświeżonego MediEvil i okazuje się, że na grę nie trzeba będzie czekać zbyt długo. Nowa wersja klasyka z pierwszego PlayStation zadebiutuje jeszcze w tym roku, a konkretnie 25 października.

Źródło: youtube.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV