Metro Exodus z dodatkami. Znamy szczegóły rozszerzeń

Tego lata ponownie będziemy mogli wkroczyć do nieprzyjemnego świata gry Metro: Exodus. Produkcja otrzyma dwa fabularne rozszerzenia.

Tego lata ponownie będziemy mogli wkroczyć do nieprzyjemnego świata gry Metro: Exodus. Produkcja otrzyma dwa fabularne rozszerzenia.

Metro: Exodus to udana produkcja, która przenosi bohatera serii z podziemi na powierzchnię i to nie tylko już Moskwy, ale również innych miast na rosyjskiej ziemi. Już tego lata ponownie będziemy mogli zagłębić się w tym nieprzyjemnym i niebezpiecznym klimacie - za sprawą fabularnych rozszerzeń. Poznaliśmy szczegóły na ich temat.

Tego lata gra wzbogaci się o dodatek The Two Colonels, którego akcja rozgrywa się w Nowosybirsku na blisko rok przed tym, jak Artem ze swoją drużyną wkroczył do miasta. Bohaterem DLC jest pułkownik Chlebnikow – ojciec małego Kiryła, którego poznaliśmy w podstawowej wersji gry. Pułkownik, wobec zagrożenia wynikającego z radiacji, postanawia ruszyć w głąb metra, aby ocalić tę małą społeczność zamieszkującą Nowosybirsk.

Drugim dodatkiem jest opowieść zatytułowana Sam's Story. W niej wcielimy się w Amerykanina Sama, znanego z podstawowej wersji gry, który zdecyduje się powrócić do swej ojczyzny. W drodze do Ameryki trafi on do Władywostoku - zniszczonego przez tsunami miasta. W przeciwieństwie do poprzedniego dodatku, historia Sama będzie miała otwartą strukturę.

Pierwszy z dodatków do Metro: Exodus zadebiutuje latem, kolejny na początku 2020 roku.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV