Przeczytaj w weekend

Metroid Prime Trilogy na Nintendo Switch już w przyszłym roku? Tak wynika z plotek

Metroid Prime Trilogy pojawiło się w ofercie szwedzkiego sklepu, a na TGA 2018 mamy otrzymać oficjalną zapowiedź.

Metroid Prime Trilogy pojawiło się w ofercie szwedzkiego sklepu, a na TGA 2018 mamy otrzymać oficjalną zapowiedź.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W trakcie targów E3 2017 zapowiedziano Metroid Prime 4, kolejną część uznanej serii, w której gracze wcielają się Samus Aran. Zaprezentowano wtedy jedynie krótki teaser z widocznym logo gry, ale wystarczyło to do rozbudzenia zainteresowania fanów cyklu. Teraz wygląda na to, że wkrótce mogą mieć oni kolejny powód do zadowolenia.

Jeśli wierzyć plotkom - Metroid Prime Trilogy, czyli kolekcja zawierająca trzy odsłony serii, ma trafić na konsolę Nintendo Switch. Taką informację ujawnił szwedzki sklep Inet, gdzie pojawiła się karta tego produktu. W opisie gry znalazł się też nietypowy komunikat, w którym czytamy, że "ten produkt jest jedynie plotką, ale myślimy, że zostanie zapowiedziany na The Game Awards i trafi na rynek we wczesnym 2019 roku (luty?)". Pomimo tego tej nietypowej informacji, sklep przyjmuje zamówienia przedpremierowe na ten tytuł.

Metroid Prime Trilogy w Inet.se
fot. inet.se

Coś może być na rzeczy - Reggie Fils-Aime z amerykańskiego oddziału Nintendo już wcześniej zdradził, że firma planuje ujawnienie "czegoś wyjątkowego" na imprezie, a odświeżony zestaw 3. części tej popularnej serii byłby idealną przystawką przed Metroid Prime 4 i szansą do nadrobienia zaległości.

Na ten moment jest to jedynie niepotwierdzona informacja, ale już wkrótce przekonamy się, czy Metroid Prime Trilogy faktycznie pojawi się na Nintendo Switch. Wspomniana impreza, czyli The Game Awards 2018, odbędzie się nocą z 6 na 7 grudnia.

Źródło: inet.se / fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV