Repertuar kin Nowość Program TV

Michael Ealy o swojej roli w „Almost Human” od stacji Fox

Almost Human to jeden z najciekawiej zapowiadających się nowych seriali, które w ramówkach amerykańskich stacji telewizyjnych pojawią się już jesienią. Co o swoim nowym projekcie sądzi grający jedną z głównych ról - Micheal Ealy?

Twórcą Almost Human jest J.H. Wyman, a producentem wykonawczym J.J. Abrams. Akcja produkcja umiejscowiona jest 35 lat w przyszłości, gdzie partnerami policjantów są androidy przypominające ludzi. Fabuła skupia się właśnie na takiej jednej parze – policjancie Johnie Kennexie (Karl Urban) i androidzie Dorianie (Michael Ealy). – Po pierwszym spotkaniu z Joelem Wymanem miałem sporo obaw. Nie wiedziałem, jak to jest grać kogoś sztucznego. Później do ręki dostałem scenariusz, który od razu nakierował mnie i wyjaśnił, jak to wszystko będzie wyglądać. Podobało mi się to, że tak naprawdę nie wiedziałem, co czeka mnie na planie. W tej chwili nie wiem zbyt wiele o swoim bohaterze, ale jest to aktorskie wyzwanie – powiedział Ealy.

Aktor był bardzo rozczarowany sytuacją ze swoim poprzednim serialem – Common Law, który dość szybko został anulowany. Rozważał nawet przerwanie na kilka lat swojej kariery telewizyjnej, nie widząc w niej sensu. – To anulowanie nie było zaskoczeniem. Oczekiwaliśmy tego, ale czułem się fatalnie, szczególnie wobec naszych fanów, którzy bardzo polubili bohaterów, jakich udało się nam wykreować. Mówiłem sobie, że nie chcę brać udziału w pilotowym sezonie, nie chcę czytać scenariuszów i wiązać się z inną telewizją. A potem zadzwonili z produkcji „Almost Human”. To był jedyny scenariusz, jaki przeczytałem w ciągu ostatniego roku – dodał.

Michael Ealy zapewnia, że serial ten bardzo spodoba się wszystkim fanom science-fiction. Nie jest to bowiem typowy procedural, a produkcja nastawiona na rozwój wielu głównych wątków. – Joel powiedział nam na samym początku, że każdy sezon ma być o czymś innym, opowiadać inną historię. Osobno rozwijane będą wątki głównych bohaterów. Fabuła i mitologia serialu muszą zainteresować fanów sci-fi. Będziemy na Comic-Conie, ma tam być prezentowany pilotowy odcinek. Sami będziecie mogli się przekonać.

Almost Human zadebiutuje w ramówce stacji FOX jesienią.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.