Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Michael Ealy o swojej roli w „Almost Human” od stacji Fox

Almost Human to jeden z najciekawiej zapowiadających się nowych seriali, które w ramówkach amerykańskich stacji telewizyjnych pojawią się już jesienią. Co o swoim nowym projekcie sądzi grający jedną z głównych ról - Micheal Ealy?

Twórcą Almost Human jest J.H. Wyman, a producentem wykonawczym J.J. Abrams. Akcja produkcja umiejscowiona jest 35 lat w przyszłości, gdzie partnerami policjantów są androidy przypominające ludzi. Fabuła skupia się właśnie na takiej jednej parze – policjancie Johnie Kennexie (Karl Urban) i androidzie Dorianie (Michael Ealy). – Po pierwszym spotkaniu z Joelem Wymanem miałem sporo obaw. Nie wiedziałem, jak to jest grać kogoś sztucznego. Później do ręki dostałem scenariusz, który od razu nakierował mnie i wyjaśnił, jak to wszystko będzie wyglądać. Podobało mi się to, że tak naprawdę nie wiedziałem, co czeka mnie na planie. W tej chwili nie wiem zbyt wiele o swoim bohaterze, ale jest to aktorskie wyzwanie – powiedział Ealy.

Aktor był bardzo rozczarowany sytuacją ze swoim poprzednim serialem – Common Law, który dość szybko został anulowany. Rozważał nawet przerwanie na kilka lat swojej kariery telewizyjnej, nie widząc w niej sensu. – To anulowanie nie było zaskoczeniem. Oczekiwaliśmy tego, ale czułem się fatalnie, szczególnie wobec naszych fanów, którzy bardzo polubili bohaterów, jakich udało się nam wykreować. Mówiłem sobie, że nie chcę brać udziału w pilotowym sezonie, nie chcę czytać scenariuszów i wiązać się z inną telewizją. A potem zadzwonili z produkcji „Almost Human”. To był jedyny scenariusz, jaki przeczytałem w ciągu ostatniego roku – dodał.

Michael Ealy zapewnia, że serial ten bardzo spodoba się wszystkim fanom science-fiction. Nie jest to bowiem typowy procedural, a produkcja nastawiona na rozwój wielu głównych wątków. – Joel powiedział nam na samym początku, że każdy sezon ma być o czymś innym, opowiadać inną historię. Osobno rozwijane będą wątki głównych bohaterów. Fabuła i mitologia serialu muszą zainteresować fanów sci-fi. Będziemy na Comic-Conie, ma tam być prezentowany pilotowy odcinek. Sami będziecie mogli się przekonać.

Almost Human zadebiutuje w ramówce stacji FOX jesienią.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?