Michael Pena z główną rolą w „The List”
Główną rolę w nowym serialu Paula Zbyszewskiego i stacji FOX pt. "The List" zagra znany z występów w wielu filmach Michael Pena.
Główną rolę w nowym serialu Paula Zbyszewskiego i stacji FOX pt. "The List" zagra znany z występów w wielu filmach Michael Pena.

"The List" opowiadać będzie o policjancie (Pena) Służby Federalnej (U.S. Marshal), który rozpoczyna polowanie na mordercę zabijającego ludzi objętych programem ochrony świadków. Morderca ten wszedł w posiadanie "listy" - pliku, który zawiera informacje na temat każdej osoby umieszczonej w takim programie.
Wśród filmów, w których w ostatnich latach zagrał Pena, znaleźć możemy takie tytuły, jak: "Inwazja: Bitwa o Los Angeles", "Bogowie ulicy" i "Gangster Squad: Pogromcy Mafii". Ostatni raz w telewizji aktor pojawił się w 2010 roku w komedii "Eastboud & Down".

Najlepsze z 24h


naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1992, kończy 33 lat
ur. 1992, kończy 33 lat
ur. 1970, kończy 55 lat
ur. 1967, kończy 58 lat
ur. 1975, kończy 50 lat

