Przeczytaj w weekend

Midsommar. W biały dzień - polski zwiastun filmu twórcy Dziedzictwo: Hereditary

Midsommar. W biały dzień to nowy film Ariego Astera. Jego horror Dziedzictwo: Hereditary jest jednym z najlepiej ocenianych filmów gatunku w ostatnich latach. Czy nowa produkcja powtórzy sukces?

Midsommar. W biały dzień to nowy film Ariego Astera. Jego horror Dziedzictwo: Hereditary jest jednym z najlepiej ocenianych filmów gatunku w ostatnich latach. Czy nowa produkcja powtórzy sukces?

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zwiastun 

Midsommar. W biały dzień to horror, który wpisany jest w artystyczną wizję reżysera. Podobnie jak jego poprzednia produkcja, nie jest to typowy przedstawiciel gatunku, bo mówimy bardziej o artystycznym dramacie wpisanym w ramy horrory. Innymi słowy będzie to coś o wiele więcej, niż zwyczajny straszak na mroczny wieczór.Gutek Film, dystrybutor tego horroru, zapowiada go słowami: mroczna baśń.

Dani (Florence Pugh) i Christian (Jack Reynor) to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i rozważają rozstanie. Niespodziewana rodzinna tragedia zbliża ich jednak do siebie, a pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół, aby wziąć udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Wyprawa na dziewięciodniowy festiwal z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy, w której nigdy nie zachodzi słońce. Jednak celebrowane w sielskiej scenerii obrzędy z czasem przybierają nieoczekiwany, coraz dziwniejszy obrót.

W obsadzie są Florence Pugh, Will Poulter oraz Jack Reynor. Premiera w Polsce już 5 lipca. Dwa dni po debiucie w USA.

Źródło: Gutek Film / zdjęcie glówne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV