Przeczytaj w weekend

Młody Sheldon – serial na Comedy Central od 1 października

Młody Sheldon to serial związany z Teorią wielkiego podrywu. Opowiada o dzieciństwie Sheldona Coopera.

Młody Sheldon to serial związany z Teorią wielkiego podrywu. Opowiada o dzieciństwie Sheldona Coopera.

naEKRANIE

naEKRANIE

Tagi:  młody sheldon 

Young Sheldon opowiada o perypetia 9-letniego Sheldona Coopera, który musi zacząć naukę w liceum. Twórcami są  Chuck Lorre i Steven Molaro.

W obsadzie są Iain Armitage stars as young Sheldon, alongside Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord i Annie Potts. Dorosły Sheldon, czyli Jim Parsons jest narratorem serialu.

Emisja na antenie Comedy Central od poniedziałku do piątku o 21:00.

 

 

Źródło: Comedy Central Polska / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV