Mobilna eksterminacja zastępów piekieł. Diablo III trafi na Nintendo Switch.

Wszystko wskazuje na to, że plotki się potwierdziły i w grę firmy Blizzard rzeczywiście już wkrótce zagramy na konsolce Nintendo.

Wszystko wskazuje na to, że plotki się potwierdziły i w grę firmy Blizzard rzeczywiście już wkrótce zagramy na konsolce Nintendo.

W lutym tego roku na Twitterze firmy Blizzard Entertainment pojawił się tajemniczy gif z lampką nocną w kształcie głowy Diablo, która była włączona i wyłączana, co dla wielu osób było teaserem Diablo III na konsolę Nintendo Switch. W ubiegłym tygodniu do sieci trafiło zaś wideo, w którym zapowiedziano nowe projekty osadzone w tym popularnym uniwersum.

Wczoraj serwis Forbes opublikował obszerny wpis, w którym ujawniono, że Diablo III faktycznie trafi na konsolę Nintendo i to w kompletnej edycji. Ta zawierać będzie rozszerzenie Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, postać nekromanty oraz dodatki na wyłączność Switcha - w tym pancerz Ganondorfa. Tekst szybko został usunięty, jednak w sieci nic nie ginie.

Ganondorf w Diablo 3
fot. Blizzard Entertainment, forbes.com

Co więcej, wydanie to ma zaoferować możliwość zabawy offline oraz kooperację dla czterech osób - zarówno lokalną, jak i online. Premiera tej wersji ma mieć miejsce jeszcze w tym roku, zaś oficjalną zapowiedź mamy otrzymać już dzisiaj. Jedyną wadą może być cena - zgodnie z tekstem Forbesa, Diablo III na Nintendo Switch ma kosztować 60$.

Źródło: forbes.com / fot. Blizzard

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV