Przeczytaj w weekend

Morbius - Jared Leto jako wampir z komiksów Marvela. Wyciekło zdjęcie!

Morbius to nowy komiksowy film Sony Pictures o postaci znanej jako wróg Spider-Mana. Jak wygląda filmowy Morbius? Wyciek elektryzuje fanów!

Morbius to nowy komiksowy film Sony Pictures o postaci znanej jako wróg Spider-Mana. Jak wygląda filmowy Morbius? Wyciek elektryzuje fanów!

Adam Siennica
Adam Siennica
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Morbius to film, o którym wiele nie wiemy, ponieważ promocja jeszcze nie ruszyła.Bohaterem jest biochemik Michael Morbius, który próbuje wyleczyć siebie z rzadkiej choroby krwi, a zamiast tego zaraża się pewną formą wampiryzmu. Pierwszy zwiastun zapowiedziano na 13 stycznia 2020 roku, a zanim to nastąpi, możemy zobaczyć wyciek zdjęcia z tego trailera, które pokazuje Jareda Leto w charakteryzacji komiksowego wampira. Ponadto - ujęcie jest dosłownym odtworzeniem kadru z komiksu Marvela!

Wyciek nastąpił na Twitterze, ale tweet został już usunięty. Taka sytuacja przeważnie mówi jedno: to nie jest fake, ale prawdziwe zdjęcie. Potwierdza jego rzetelność również dziennikarz z portalu GWW. Źródłem jest konto na Twitterze, które opisało klatka po klatce co będzie w finałowym zwiastunie Ptaków Nocy, który potem pojawił się w sieci i wszystko się potwierdziło. Ktokolwiek to jest, ma dobre i trafne źródła informacji. Nadal jednak nie jest to oficjalna publikacja, więc traktujmy to z dystansem.

Morbius - Jared Leto jako wampir

nullfot. twitter.com/Vullein

Zobaczcie zdjęcie i porównajcie je z kadrem z komiksu, które widnieje w zdjęciu głównym newsa. Czy taki Morbius sprawdzi się i przekona wymagających widzów kina komiksowego?

W obsadzie są również Adria Arjona, Matt Smith i Tyrese Gibson. Za kamerą stoi Daniel Espinosa, który wyreżyserował na podstawie scenariusza Burka Sharplessa oraz Matta Sazamy.

Morbius - premiera w lipcu 2020 roku.

 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV