Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Morbius: The Living Vampire – Jared Leto zaczyna pracę na planie [WIDEO]

Gwiazda filmu o postaci znanej z kart komiksów o Spider-Manie zamieściła w sieci wideo ogłaszające początek zdjęć do widowiska.

Gwiazda filmu o postaci znanej z kart komiksów o Spider-Manie zamieściła w sieci wideo ogłaszające początek zdjęć do widowiska.

Film Morbius: The Living Vampire opowiada historię Michaela Morbiusa, naukowca, który staje się ofiarą swoich badań i przeistacza się w istotę pod wieloma względami przypominającą wampira. Reżyseruje Daniel Espinosa na podstawie scenariusza Burka Sharplessa i Matta Sazamy. W tytułową rolę wciela się Jared Leto. W obsadzie ponadto znajdują się Matt SmithAdria Arjona.

Leto właśnie pojawił się w Londynie, gdzie rozpoczną się zdjęcia do widowiska. Aktor zamieścił z tej okazji krótkie wideo na swoim Instagramie. Materiał jest dostępny poniżej.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

hello London #MORBIUS 🧛‍♂️

Post udostępniony przez JARED LETO (@jaredleto)

Premiera filmu w USA 31 lipca 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Warner Bros

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV