Przeczytaj w weekend

Mortal Kombat 11: Cary-Hiroyuki Tagawa powróci jako Shang Tsung

Cary-Hiroyuki Tagawa wystąpił w filmie z 1995 roku. Teraz ponownie pojawi się jako Shang Tsung - w grze Mortal Kombat 11.

Cary-Hiroyuki Tagawa wystąpił w filmie z 1995 roku. Teraz ponownie pojawi się jako Shang Tsung - w grze Mortal Kombat 11.

Pod koniec lutego w sieci pojawiły się spekulacje, że Cary-Hiroyuki Tagawa, który wcielał się w Shang Tsunga w filmie z 1995, może powrócić do tej roli - tym razem w grze Mortal Kombat 11. Aktor chętnie podawał wpisy fanów tej produkcji, a i sam od czasu do czasu pisał tajemnicze tweety.

Teraz wiemy już, że Cary-Hiroyuki Tagawa faktycznie pojawi się w nadchodzącej grze jako Shang Tsung. Potwierdza to krótki zwiastun, który trafił do sieci. Póki co nie zaprezentowano jego możliwości w samej rozgrywce i niestety - będzie to postać dostępna po premierze, w ramach DLC.

Do sieci trafił też drugi, nieco obszerniejszy zwiastun, który zdradza, że jednym z powracających wojowników będzie też Noob Saibot. Tym razem mamy możliwość zapoznania się z jego stylem walki, a także brutalnym Fatality.

Premiera Mortal Kombat 11 już 23 kwietnia.

Źródło: youtube.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV