Mortal Kombat 11: Cary-Hiroyuki Tagawa powróci jako Shang Tsung

Cary-Hiroyuki Tagawa wystąpił w filmie z 1995 roku. Teraz ponownie pojawi się jako Shang Tsung - w grze Mortal Kombat 11.

Cary-Hiroyuki Tagawa wystąpił w filmie z 1995 roku. Teraz ponownie pojawi się jako Shang Tsung - w grze Mortal Kombat 11.

Pod koniec lutego w sieci pojawiły się spekulacje, że Cary-Hiroyuki Tagawa, który wcielał się w Shang Tsunga w filmie z 1995, może powrócić do tej roli - tym razem w grze Mortal Kombat 11. Aktor chętnie podawał wpisy fanów tej produkcji, a i sam od czasu do czasu pisał tajemnicze tweety.

Teraz wiemy już, że Cary-Hiroyuki Tagawa faktycznie pojawi się w nadchodzącej grze jako Shang Tsung. Potwierdza to krótki zwiastun, który trafił do sieci. Póki co nie zaprezentowano jego możliwości w samej rozgrywce i niestety - będzie to postać dostępna po premierze, w ramach DLC.

Do sieci trafił też drugi, nieco obszerniejszy zwiastun, który zdradza, że jednym z powracających wojowników będzie też Noob Saibot. Tym razem mamy możliwość zapoznania się z jego stylem walki, a także brutalnym Fatality.

Premiera Mortal Kombat 11 już 23 kwietnia.

Źródło: youtube.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV