Mnóstwo akcji i podróże w czasie. Oto fabularny zwiastun Mortal Kombat 11

Do sieci trafił nowy zwiastun bijatyki Mortal Kombat 11. Efektowne wideo zawiera krwawe sceny z udziałem naszych ulubionych wojowników z serii.

Do sieci trafił nowy zwiastun bijatyki Mortal Kombat 11. Efektowne wideo zawiera krwawe sceny z udziałem naszych ulubionych wojowników z serii.

Michał Czubak

Michał Czubak

Johny Cage, Cassie Cage, Erron Black, Jacqui Briggs, Kotal Kahn i inni bardziej lub mniej znani wojownicy serii Mortal Kombat pojawiają się w fabularnym zwiastunie bijatyki Mortal Kombat 11, której premiera zbliża się wielkimi krokami.

Nowy materiał z gry skupia się na przedstawieniu wątku fabularnego MK11. Bohaterowie gry, dzięki Kronice - strażniczce czasu, łączą siły by pokonać wspólnego wroga - Shao Kahna. W Mortal Kombat 11, zgładzenie przez Raidena Starszego Boga Shinnoka wzbudza gniew Kroniki oraz zaburza porządek i równowagę pomiędzy dobrem a złem. Aby przywrócić harmonię i stabilność w wymiarach, Kronika może zrobić tylko jedno – cofnąć się w czasie do początku i na nowo napisać historię.

Premiera gry 23 kwietnia na PS4, XBO oraz PC. Na konsoli Switch tytuł zadebiutuje w późniejszym terminie. Gra będzie posiadała polską lokalizację (napisy).

Źródło: youtube.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV