Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Mortal Kombat 11: Podróże w czasie przeniosą nas do początków serii

Jednym z istotnych wątków w Mortal Kombat 11 mają być podróże w czasie.

Jednym z istotnych wątków w Mortal Kombat 11 mają być podróże w czasie.

Mortal Kombat 11 to nadchodząca odsłona popularnej serii krwawych bijatyk. Twórcy regularnie ujawniają kolejne informacje na temat tej produkcji, podsycając zainteresowanie graczy przed kwietniową premierą. Co jakiś czas otrzymujemy materiały wideo i grafiki, a także szczegóły o pewnych elementach gry.

Tym razem Ed Boon wypowiedział się na temat kampanii fabularnej dla jednego gracza. W historii nie zabraknie... podroży w czasie, które będą skutkiem mocy Kroniki - Bogini Czasu, a zarazem głównej antagonistki w Mortal Kombat 11.

Bierzemy wydarzenia z MK1, MK2 i MK3 i składamy je na wierzchu obecnej linii czasowej. Mamy zaburzenia czasu - postacie spotykają swoje inne wcielenia, młody Liu Kang poznaje swoja złą wersję. To świetne - wyjaśnia Boon. 

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia 2019 roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch.

Źródło: comicbook.com / fot. WBIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV