Przeczytaj w weekend

Mortal Kombat – jest kandydat do roli Kano w filmie. Nagradzany aktor

Trwają prace nad nowym filmem opartym na serii gier Mortal Kombat. Kandydat do roli Kano może być zaskoczeniem dla wielu fanów.

Trwają prace nad nowym filmem opartym na serii gier Mortal Kombat. Kandydat do roli Kano może być zaskoczeniem dla wielu fanów.

Adam Siennica

Adam Siennica

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Mortal Kombat na razie jest zagadką. Wygłoszono kilka ogólnych zapowiedzi na temat filmu, który ma mieć kategorię wiekową dla dorosłych i humor.

Według plotki portalu That Hashtag Show głównym kandydatem producentów do roli Kano jest Joel Edgerton. Doceniany aktor z wieloma wyróżnieniami za osiągnięcia, w tym nominacją do Złotego Globu za film Loving.

Czy aktor sprawdziłby się w tej roli? Na pewno ma do tego umiejętności w sztukach walki. Od dziecka trenuje karate Shotokan, w którym ma czarny pas. Na potrzeby filmu Warrior trenował Muay Thai i jiu jitsu. Sam w wywiadach opowiadał, że szczególnie ta druga sztuka walki przypadła mu do gustu.

Na razie nikt nie potwierdza, ani nie dementuje plotki. Nie wiadomo, kiedy poznamy oficjalną obsadę filmu.

Joel Edgerton - Warrior
fot. materiały prasowe

Źródło: That Hashtag Show / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV