Mortal Kombat – nowy film w stylu hitów MCU

Greg Russo stwierdził, że klimat rebootu Mortal Kombat ma przypominać produkcje MCU.

Greg Russo stwierdził, że klimat rebootu Mortal Kombat ma przypominać produkcje MCU.

Ekranizacja serii Mortal Kombatz 1995 roku spotkała się z umiarkowanie pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków, ale dla wielu osób to jedna z najlepszych produkcji na podstawie gier wideo. Doceniono między innymi świetną muzykę, a także wyjątkowy klimat tej produkcji. Wygląda jednak na to, że ten drugi element ulegnie zmianie w reboocie. Taką informację ujawnił scenarzysta Greg Russo.

Russo w wywiadzie dla Discussing Film powiedział, że nadchodzący film Mortal Kombat ma pod pewnymi względami przypominać największe hity należące do MCU - przede wszystkim pod względem humoru. Uspokaja ona jednocześnie, że nie zabraknie przemocy i efektownych walk.

Jest przemoc, walki i prawdziwe, a także wysoka i emocjonalna stawka dla wszystkich zaangażowanych, ale i tak liczy się frajda i poczucie humoru. Nienawidzę bezpośredniego porównania do filmów Marvela, ale one wciąż są zabawne i są w nich żarty. Nasze po prostu będą skierowane do starszych odbiorców - tłumaczy Russo.

Scenarzysta zdradza również, że w filmie istotną rolę odegra 7 bohaterów znanych z pierwszej części serii gier - są to Johnny Cage, Liu Kang, Sub-Zero, Scorpion, Raiden, Sonya Blade oraz Kano.

Źródło: gamefragger.com / fot. Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV