Przeczytaj w weekend

Motyw - kiedy premiera w player.pl? Znamy datę

Motyw to nowy serial TVN, który będzie mieć swoją premierę na player.pl. Znamy dokładną datę.

Motyw to nowy serial TVN, który będzie mieć swoją premierę na player.pl. Znamy dokładną datę.

Michalina Reda

Michalina Reda

Motyw to nowy serial kryminalno-obyczajowy stacji TVN, którego fabuła skupia się na trzech postaciach - Luizie, "Czarnej" i Maksie. Cała akcja rozpoczyna się w momencie zbrodni, której tłem są tajemnice sprzed lat - na ekranie nie zabraknie też retrospekcji z lat 80., które będą związane z historią. Za śledztwo będzie odpowiadać komisarz Paweł Szulc, a wszystko rozgrywać się ma we współczesnym Gdańsku. Ogólne opisy fabuły brzmią następująco - to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie.

Zgodnie z nowymi informacjami, premiera Motywu na player.pl odbędzie się już 12 grudnia. Pierwsze informacje o tym, że serial trafi na platformę podawaliśmy latem tego roku, jednak wówczas dokładna data premiery nie była znana. Jak wiemy, premiera na player.pl poprzedzi debiut serialu na antenie TVN - ten bowiem jest planowany dopiero na wiosnę 2020 roku.

Motyw - w obsadzie są między innymi Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Michał Czernecki, Andrzej Konopka, Magdalena Walach, Olga Bołądź oraz Adam Ferency. Za kamerą stoi Paweł Maślona, który znany jest z filmu Atak paniki. Sezon będzie składać się z 10 odcinków.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: TVN

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV