Przeczytaj w weekend

Multikino ogłasza długi Dzień Dziecka

Od 1 do 4 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy w Multikinie. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. W prezencie dzieciaki otrzymają dwustronne plakaty z animacją Auta 3 oraz filmem Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara.

Od 1 do 4 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy w Multikinie. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. W prezencie dzieciaki otrzymają dwustronne plakaty z animacją Auta 3 oraz filmem Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  multikino 

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, więc z tego powodu sieć Multikino zaplanowała atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 4 dni.

W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: w film animowany Smurfs: The Lost Village, kolejną cześć serii przygód Kapitana Jacka Sparrowa w filmie Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales z Johnnym Deppem w roli głównej, animację Deep oraz Richard the Stork, a także film Guardians of the Galaxy Vol. 2. W weekend 3 i 4 czerwca odbędą się również „Poranki filmowe” dla dzieci.

Ponadto do biletu na film familijny zakupionego między 1 a 4 czerwca w sieci Multikino będą rozdawane dwustronne plakaty A3 z filmu Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales  oraz animacji Auta 3. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Poza najpopularniejszymi animacjami i „Porankami filmowymi” na dzieci w Multikinie od 1 do 4 czerwca będą czekały atrakcje: animacje, konkursy, zabawy i wiele innych. Więcej szczegółów na multikino.pl

Dzień Dziecka - Multikino
fot. Multiino

 

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV