Murder Mystery - Adam Sandler i Jennifer Aniston w komedii Netflixa [zdjęcia]

Murder Mystery to nowy pełnometrażowy film Netflixa. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia.

Murder Mystery to nowy pełnometrażowy film Netflixa. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  murder mystery 

Zabójczy rejs opowiada o gliniarzu z Nowego Jorku (Adam Sandler) i jego żonie (Jennifer Aniston), którzy wyruszają na wakacje do Europy. Podczas lotu poznają tajemniczego mężczyznę (Luke Evans), który zaprasza ich na rodzinną imprezę na jacht miliardera Malcolma Quince'a. Kiedy Quince zostaje zamordowany, małżeństwa jest na czele listy podejrzanych.

Jest to drugi wspólny film Aniston i Sandlera, którzy w 2011 roku zagrali w komedii romantycznej Żona na niby. Za kamerą filmu stoi Kyle Newacheck, a autorem scenariusza jest James Vanderbilt.

Premiera latem 2019 roku w Netflixie.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV