Muzyka, przemoc i nadzieja w powieści Tysiąc idealnych nut

Już w przyszłym tygodniu ukaże się nowa powieść obyczajowa dla młodzieży zatytułowana Tysiąc idealnych nut. Przeczytajcie o szczegółach.

Już w przyszłym tygodniu ukaże się nowa powieść obyczajowa dla młodzieży zatytułowana Tysiąc idealnych nut. Przeczytajcie o szczegółach.

Wydawnictwo Zielona Sowa wyda 13 marca książkę C.G. Drews zatytułowaną A Thousand Perfect Notes. Jest to obyczajowa powieść dla młodzieży. Bohaterem tej historii jest nastolatek, który chciałby komponować własne utwory, ale w zamian zmuszany jest do znienawidzonej nauki gry na fortepianie. Sytuacja się zmienia, gdy spotyka pełną energii dziewczynę.

Oto okładka i opis powieści Tysiąc idealnych nut:

Tysiąc idealnych nut - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Pełna emocji opowieść o muzyce, przemocy, ale i nadziei.
Beck nienawidzi swojego życia, swojej brutalnej matki, swojego domu. Nade wszystko jednak nienawidzi gry na fortepianie, do której zmusza go matka godzina po godzinie, dzień po dniu. On nigdy nie zagra tak idealnie jak ona. Ale Beck jest zbyt przestraszony, aby przeciwstawić się i ujawnić swoją prawdziwą pasję, którą jest komponowanie własnej muzyki. Najmniejsza sugestia buntu z jego strony kończy się przemocą.
Kiedy Beck spotyka August, dziewczynę pełną życia, śmiechu i energii, zaczyna budzić się w nim miłość i przebłyskuje w nim myśl o ucieczce przed bolesną egzystencją. Czy odważy się sięgnąć po wolność?

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV