My Memory of Us. Premiera unikatowej polskiej gry coraz bliżej

Rozgrywająca się w realiach II wojny światowej polska gra My Memory of Us doczekała się nowego zwiastuna. Premiera gry już w przyszłym tygodniu.

Rozgrywająca się w realiach II wojny światowej polska gra My Memory of Us doczekała się nowego zwiastuna. Premiera gry już w przyszłym tygodniu.

Michał Czubak

Michał Czubak

My Memory of Us to gra przygodowa z elementami łamigłówki opowiadająca o nadziei i bohaterstwie w obliczu bezwzględnego terroru. Historia, której narratorem jest sir Patrick Stewart, rozpoczyna się w The City — miejscu inspirowanym Warszawą sprzed II wojny światowej. Chłopiec i dziewczynka z dwóch różnych światów spotykają się i bawią beztrosko. Gdy wybucha wojna, dzieci potrzebują Twojej pomocy, aby pozostać razem i przetrwać niebezpieczeństwa płynące z okupacji ich świata. Twórcy postanowili stworzyć opowieść inspirowaną wydarzeniami faktycznymi. Sposób jej przedstawienia nie jest bez znaczenia. Juggler Games nie chciało epatować przemocą, ponieważ My Memory of Us mogą obserwować dzieci, ale dorośli zrozumieją jej przekaz.

Historia w My Memory of Us jest dla nas osobista — nasi dziadkowie doświadczyli podobnego ucisku podczas II wojny światowej. Gra jest naszym hołdem dla nich oraz milionów innych ludzi, którzy żyli i zginęli w tym czasie -  mówi Mikołaj Pawłowski, prezes studia Juggler Games.

Polska produkcja zadebiutuje na rynku już 9 października. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV