naEKRANIE.pl zmienia się dla Was - zapraszamy na pokład i do dyskusji

Dziś rano serwis naEKRANIE.pl przeszedł zmianę, którą już na pewno zauważyliście. Zachęcamy Was do tego, abyście podzielili się swoimi wrażeniami.

Dziś rano serwis naEKRANIE.pl przeszedł zmianę, którą już na pewno zauważyliście. Zachęcamy Was do tego, abyście podzielili się swoimi wrażeniami.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  naekranie.pl 

Od jakiegoś czasu zapowiadaliśmy, że serwis naEKRANIE.pl czekają spore zmiany - wzięliśmy sobie do serca Wasze uwagi. I tak dzisiaj rano wystartowaliśmy z odmienioną wersją strony, która korzysta już z zupełnie nowego silnika. Usprawniliśmy wygląd i funkcjonalność, możecie też zapewne zauważyć, że poprawie uległa szybkość wczytywania portalu.

O ile w pracy redakcyjnej zmienia się w zasadzie wszystko, o tyle z Waszej perspektywy inaczej będą wyglądać tylko poszczególne elementy witryny. Zwróćcie choćby uwagę na to, jak obecnie działają galerie - na tym polu korzystaliśmy z wielu Waszych rad; mamy nadzieję, że nasze rozwiązania choć w części zaspokoją Wasze potrzeby.

Prawdopodobnie najbardziej interesujący Was aspekt, sekcja komentarzy, w chwili obecnej dostała odłamkowym naszych poczynań - wiemy już o problemie i pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Chcielibyśmy Was poprosić o to, abyście podzielili się z nami swoimi wrażeniami, na zasadzie: co Wam przeszkadza? Co moglibyśmy jeszcze dla Was poprawić? Jakie błędy widzicie, gdy korzystacie z portalu?

Prosimy Was również o cierpliwość. Nasza strona w ostatnim czasie naprawdę się rozrosła, a zapanowanie nad tworem tej wielkości nie za każdym razem jest takie łatwe. Walczymy jednak, nieustannie, tak abyście razem z nami mogli jak najpełniej przeżywać nadchodzące starcia Lodu i Ognia czy brody Capa z kosmicznym socjopatą. Albo jajogłowym. Albo filozofem. Którego i tak jakością przygniecie pewien Książę Zbrodni...

Wszystkie ręce na pokład - Wasze były, są i będą nam zawsze potrzebne.

fot. Warner Bros.

Źródło: Zdjęcie główne: Marvel/Sideshow Collectibles

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV