Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

naEKRANIE.pl zmienia się dla Was - zapraszamy na pokład i do dyskusji

Dziś rano serwis naEKRANIE.pl przeszedł zmianę, którą już na pewno zauważyliście. Zachęcamy Was do tego, abyście podzielili się swoimi wrażeniami.

Dziś rano serwis naEKRANIE.pl przeszedł zmianę, którą już na pewno zauważyliście. Zachęcamy Was do tego, abyście podzielili się swoimi wrażeniami.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  naekranie.pl 

Od jakiegoś czasu zapowiadaliśmy, że serwis naEKRANIE.pl czekają spore zmiany - wzięliśmy sobie do serca Wasze uwagi. I tak dzisiaj rano wystartowaliśmy z odmienioną wersją strony, która korzysta już z zupełnie nowego silnika. Usprawniliśmy wygląd i funkcjonalność, możecie też zapewne zauważyć, że poprawie uległa szybkość wczytywania portalu.

O ile w pracy redakcyjnej zmienia się w zasadzie wszystko, o tyle z Waszej perspektywy inaczej będą wyglądać tylko poszczególne elementy witryny. Zwróćcie choćby uwagę na to, jak obecnie działają galerie - na tym polu korzystaliśmy z wielu Waszych rad; mamy nadzieję, że nasze rozwiązania choć w części zaspokoją Wasze potrzeby.

Prawdopodobnie najbardziej interesujący Was aspekt, sekcja komentarzy, w chwili obecnej dostała odłamkowym naszych poczynań - wiemy już o problemie i pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Chcielibyśmy Was poprosić o to, abyście podzielili się z nami swoimi wrażeniami, na zasadzie: co Wam przeszkadza? Co moglibyśmy jeszcze dla Was poprawić? Jakie błędy widzicie, gdy korzystacie z portalu?

Prosimy Was również o cierpliwość. Nasza strona w ostatnim czasie naprawdę się rozrosła, a zapanowanie nad tworem tej wielkości nie za każdym razem jest takie łatwe. Walczymy jednak, nieustannie, tak abyście razem z nami mogli jak najpełniej przeżywać nadchodzące starcia Lodu i Ognia czy brody Capa z kosmicznym socjopatą. Albo jajogłowym. Albo filozofem. Którego i tak jakością przygniecie pewien Książę Zbrodni...

Wszystkie ręce na pokład - Wasze były, są i będą nam zawsze potrzebne.

fot. Warner Bros.

Źródło: Zdjęcie główne: Marvel/Sideshow Collectibles

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV