Netflix o kapitalizmie i instynkcie przetrwania. Zwiastun i zdjęcia z serialu Ozark

Ozark to mroczny dramat z Jasonem Batemanem w głównej roli. Premiera w lipcu.

Ozark to mroczny dramat z Jasonem Batemanem w głównej roli. Premiera w lipcu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Twórcami serialu Ozark są Bill Dubuque (scenarzysta filmów The Judge i The Accountant) i Mark Williams. Producentem wykonawczym, reżyserem i gwiazdą jest Jason Bateman.

Zobacz także: Zwiastun 7. sezonu Gry o tron

Fabuła skupia się na rodzinie Byrde'ów, którzy wiodą zupełnie zwyczajne życie zupełnie zwykłej rodziny. Marty Byrde (Bateman) poza pracą doradcy finansowego, zajmuje się także praniem pieniędzy dla jednego z największych karteli narkotykowych. Gdy sprawy zaczynają się komplikować, Marty rezygnuje z dostatniego życia w Chicago i przeprowadza się z rodziną do słynącej z pięknych jezior Krainy Ozarks w spokojnym Missouri.

W obsadzie są także Laura Linney, Esai Morales, Julia Garner, Marc Menchaca, Jason Butler Harner i Harris Yulin. Premirea w Netlixie odbędzie się 21 lipca.

Źródło: materiały prasowe / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV