Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Netflix testuje reklamy w trakcie seryjnego oglądania. Jest oświadczenie

Internauci z USA wyrazili w sieci wzburzenie testem emisji reklam innych produkcji Netflixa podczas oglądania seriali. Platforma wydała w tej sprawie oświadczenie.

AKTUALIZACJA

Netflix opublikował nam komentarz w tej sprawie, wyjaśniając szczegóły i podkreślając, że zwiastuny w pomiędzy odcinkami można pominąć. Przeczytajcie tutaj.

ORYGINALNA TREŚĆ NEWSA

Niektórzy amerykańscy użytkownicy Netlixa od kilku dni mają przyjemność brania udziału w testach emisji reklam w trakcie seryjnego oglądania seriali, czyli zanim można odpalić kolejny odcinek, trzeba obejrzeć spot promocyjny. Nie są to jednak reklamy w stylu tego, co oglądamy w telewizji. Netflix po prostu puszcza zwiastuny innych produkcji platformy, by tym zachęcić widza do kolejnych tytułów. Na razie reakcje na ten test są bardzo negatywne.

W oświadczeniu Netflixa czytamy, że ten test ma sprawdzić, czy tego typu rekomendacje emitowane pomiędzy odcinkami pomogą odbiorcom szybciej znaleźć interesujące ich treści.

– Kilka lat temu wprowadziliśmy zwiastuny, ponieważ widzieliśmy, że skracają one czas spędzony na przeszukiwanie oferty i pomagają ludziom szybciej znaleźć to, co będzie im się podobać – wyjaśniają, dlaczego idą krok dalej z formą rekomendacji jako reklamy w trakcie seryjnego oglądania.

-
-

Czytamy, że jeśli statystyki pokażą pozytywny wpływ na oglądalność oryginalnych seriali i filmów w Netflixie, ta funkcja będzie wprowadzana w szerszym zakresie. Netflix jednak podkreśla, że na razie są to testy i żadnych decyzji nie podjęto.

Źródło: indiewire.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.