New Amsterdam – NBC zamawia pełny sezon serialu medycznego

Po zamówieniu odcinka pilotowego, NBC zdecydowało się na zrealizowanie pełnego sezonu serialu New Amsterdam. Oznacza to, że do ramówki dołącza kolejna produkcja medyczna.

Po zamówieniu odcinka pilotowego, NBC zdecydowało się na zrealizowanie pełnego sezonu serialu New Amsterdam. Oznacza to, że do ramówki dołącza kolejna produkcja medyczna.

Michalina Reda

Michalina Reda

Miejsce akcji serialu New Amsterdam inspirowane jest szpitalem Bellevue w Stanach Zjednoczonych. Fabuła skupia się na rozterkach nowego dyrektora, który musi pogodzić pełnienie funkcji przełożonego z codzienną opieką nad pacjentami. Szpital Bellevue to jedyna placówka na świecie, która pod jednym dachem leczy pacjentów z Ebolą, więźniów oraz samego prezydenta USA. Scenariusz odcinka pilotowego napisał David Schulner.

Produkcja otrzymała zamówienie na pełny sezon. Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to serial medyczny, wielu fanów zastanawia się co dalej z Chicago Med, które nie zostało jeszcze oficjalnie przedłużone. Zwykle bywa tak, że pierwsze zamówienia serialowe będą emitowane w ramówce jesiennej. Zdaniem dziennikarzy z portalu Deadline, może to oznaczać, że w przypadku przedłużenia na kolejną odsłonę, Chicago Med powróci na wiosnę przyszłego roku - po to, by uniknąć powielania tematyki szpitalnej jesienią.

Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie można spodziewać się premiery New Amsterdam, ani czy w świetle tego zamówienia Chicago Med zostanie przedłużone - będziemy informować o szczegółach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV