Przeczytaj w weekend

Nie czas umierać - Daniel Craig oburzony pytaniem dziennikarza o Phoebe Waller-Bridge

Daniel Craig stanął ostatnio w obronie Phoebe Waller-Bridge, która opracowała scenariusz do najnowszego filmu o Bondzie, Nie czas umierać.

Daniel Craig stanął ostatnio w obronie Phoebe Waller-Bridge, która opracowała scenariusz do najnowszego filmu o Bondzie, Nie czas umierać.

Nad scenariuszem Nie czas umierać, najnowszego filmu o losach Agenta 007 pracowało pięć osób. Jedną z nich jest niedawna laureatka dwóch statuetek Emmy Phoebe Waller-Bridge. Utalentowana twórczyni stała się ostatnio przyczyną spięcia gwiazdy produkcji Daniela Craiga z dziennikarzem The Sunday Times, który zasugerował w swoim pytaniu, że Waller-Bridge została zatrudniona dlatego, że jest kobietą. Oto odpowiedź aktora:

Słuchaj, rozmawiamy tutaj o płci Phoebe, co jest cholernie śmieszne. Ona jest świetną pisarką. Dlaczego nie powinniśmy nakłonić jej do pracy przy Bondzie? Wiem, dokąd zmierzasz, ale tak naprawdę nie chcę tej rozmowy. Wiem, co próbujesz zrobić, ale to złe. To absolutnie złe. Jest cholernie dobrą scenarzystką, jedną z najlepszych w Anglii.

W filmie Bond opuścił czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jednak jego spokój jest krótkotrwały, gdy pojawia się stary przyjaciel z CIA, Felix Leiter, prosząc agenta o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa niż się spodziewano i prowadzi Bonda na trop złoczyńcy posiadającego nową, niebezpieczną technologię.

W obsadzie produkcji znajdują się Craig, Rami Malek, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Lashana Lynch, Jeffrey Wright, Lea Seydoux, Billy Magnussen i Christoph Waltz.  Premiera w USA 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: theplaylist.net/zdjęcie główne: screen z YouTube

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV