Repertuar kin Nowość Program TV

Nie otwieraj oczu – wyzwanie z opaską doprowadziło do wypadku

Nie otwieraj oczu to film Netflixa, w którym główna bohaterka przemieszcza się z opaską na oczach. Fani próbują to naśladować, co właśnie doprowadziło do kolejnego wypadku.

Nie otwieraj oczu to nowy film Netflixa z Sandrą Bullock w roli głównej. Jak sam tytuł głosi, główna bohaterka i jej dzieci przez znaczną część trwania filmu chodzą z zasłoniętymi oczami, ponieważ ich odkrycie może nieść za sobą fatalne konsekwencje.

Motyw filmu na tyle przyjął się wśród fanów, że postanowili oni pójść w ślady bohaterów z produkcji. Na ulicach w Stanach Zjednoczonych pojawiło się wiele osób z opaskami na oczach, które w ten sposób wykonują fanowskie wyzwania. I choć Netflix już wyraził swoją dezaprobatę na temat takich zachowań, wygląda na to, że fani w dalszym ciągu je wykonują – zgodnie z nowymi informacjami, w Utah doszło ostatnio do wypadku samochodowego, który spowodowała siedemnastolatka uczestnicząca w tej właśnie zabawie. Dziewczyna wraz z koleżanką jechały samochodem mając zawiązane oczy, co doprowadziło do stłuczki z innym uczestnikiem ruchu drogowego. Na szczęście – nikt poważnie nie ucierpiał.

Do tej pory pojawiały się informacje o wyzwaniach takich jak schodzenie po schodach czy też chodzenie po chodnikach z zawiązanymi oczami… Niektórzy ludzie wpadali na meble, spadali z rowerów czy też zderzali się ze ścianami, jednak fakt, że ktoś zdecydował się prowadzić w ten sposób samochód jest jak na razie najbardziej niebezpiecznym zgłoszeniem dotyczącym tej zabawy.

-
-

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.