Niezwyciężony: zobacz klimatyczne materiały z komiksu na podstawie Lema

Niezwyciężony to jedna z najsłynniejszych powieści Stanisława Lema. Zobaczcie jak prezentuje się jej komiksowa adaptacja.

Niezwyciężony to jedna z najsłynniejszych powieści Stanisława Lema. Zobaczcie jak prezentuje się jej komiksowa adaptacja.

Niezwyciężony to powieść science fiction Stanisława Lema. Polski artysta Rafał Mikołajczyk postanowił zaadaptować tę książkę na potrzeby komiksowego medium.

Album Niezwyciężony ukaże się 12 września nakładem wydawnictwa Booka. Zostanie wydany w twardej oprawie i będzie liczył 236 stron. Oto opis fabuły:

Tytułowy Niezwyciężony – to krążownik wysłany na planetę Regis III w celu odnalezienia zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach załogi Kondora – bliźniaczej jednostki, przybyłej ponad rok wcześniej, na tę właśnie planetę. W trakcie odkrywania przez załogę Niezwyciężonego sekretów planety, pojawiają się kolejne tajemnice i rodzą się pytania, na które bohaterowie nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć. Pozostaje im tylko snuć domysły i hipotezy dotyczące byłych oraz obecnych zdarzeń.

Twórcy przygotowali animację prezentującą komiks:

W poniższej galerii natomiast możecie zobaczyć okładkę i przykładowe plansze z komiksowej adaptacji Niezwyciężonego:

 

Źródło: Booka / fot. Booka

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV