Mają rozmach: Sony wrzuciło autobus do rzeki by promować Marvel’s Spider-Man

Włoski oddział PlayStation postarał się o wyjątkowo efektowny sposób reklamy gry Marvel's Spider-Man...

Włoski oddział PlayStation postarał się o wyjątkowo efektowny sposób reklamy gry Marvel's Spider-Man...

Nie da się ukryć, że Sony Interactive Entertainment bardzo dobrze promuje swoje największe produkcje. Nie inaczej jest w przypadku niedawno wydanej gry Marvel’s Spider-Man. Pisaliśmy już o wagonach metra, które reklamowały ten tytuł w USA, ale włoski oddział PlayStation poszedł jeszcze o krok dalej i... wrzucił do rzeki autobus.

W Mediolanie pojawił się specjalny autobus z logo gry, który wylądował w Darsenie - sztucznym jeziorze znajdującym się w tym mieście. Oczywiście, całe miejsce zostało w odpowiedni sposób przygotowane, a wszędobylskie pajęczyny jednoznacznie sugerują, że na miejscu obecny był nie kto inny, a sam Spider-Man.

Zobaczcie, jak ta nietypowa reklama prezentuje się na zdjęciach.

Marvel’s Spider-Man zadebiutowało 7 września tego roku, wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Więcej na temat gry możecie dowiedzieć się z naszej recenzji.

Źródło: dualshockers.com / fot. materiały prasowe, dualshockers.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV