Noah po prostu jest – młodzieżowa powieść wkrótce w księgarniach

Noah po prostu jest to pełna humoru powieść o dojrzewaniu i budzeniu się świadomości. Książka trafi do księgarń jeszcze w połowie miesiąca.

Noah po prostu jest to pełna humoru powieść o dojrzewaniu i budzeniu się świadomości. Książka trafi do księgarń jeszcze w połowie miesiąca.

Noah Can’t Even jest młodzieżową powieścią obyczajową, której autorem jest Simon James Green. Jego książka to przezabawna opowieść o trudach nastoletniego życia i poszukiwania siebie, pełna czarnego humoru, sarkazmu i nawiązań do internetowych memów.

Powieść Noah po prostu jest ukaże się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa już 13 lutego. Oto okładka i opis książki:

Noah po prostu jest - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Biedny Noah! Jego ojciec zniknął wiele lat temu, matka występuje na scenie jako imitatorka Beyonce wprawiając go w zażenowanie, a jego ukochana babcia nie jest już sobą. Ma tylko jednego przyjaciela, Harry’ego, a szkoła to… no cóż, szkoła to czyste piekło. Dlaczego Noah nie może być normalny, jak wszyscy w szkole? Może gdyby nawiązał z kimś romantyczny związek – na przykład z Sophie, która jest idealna i cudowna – byłby kimś? Ale plany Noah biorą w łeb, gdy podczas jednej z imprez całuje się z Harrym. No cóż… każdemu może się zdarzyć, ale czy to oznacza, że Noah jest gejem? A może to był zwykły przyjacielski pocałunek? W sumie, to przede wszystkim Harry całował Noah, a nie Noah Harrego, więc się nie liczy, prawda?

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV