Nowa książka towarzysząca Grze o tron wkrótce

Choć serial Gra o tron się już zakończył, to nadal ukazują się pozycje przybliżające tajniki tej produkcji. Wkrótce do naszych księgarń zawita kolejna z nich.

Choć serial Gra o tron się już zakończył, to nadal ukazują się pozycje przybliżające tajniki tej produkcji. Wkrótce do naszych księgarń zawita kolejna z nich.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Wydawnictwo Zysk i S-ka, wydające w naszym kraju książki George'a R.R. Martina, zapowiedziało na 26 listopada kolejną pozycję związaną z serialem Gra o Tron.

Będzie to Nieoficjalny przewodnik po Grze o tron napisany przez dziennikarkę Kim Renfro. Przybliży ona czytelnikom smaczki i ciekawostki związane ze wszystkimi odcinkami produkcji HBO.

Oto okładka i opis książki:

Nieoficjalny przewodnik po Grze o tron okładkaŹródło: Zysk i S-ka

Wszystko, co umknęło waszej uwadze, a czego chcecie się dowiedzieć i co nigdy was nie znudzi, znajdziecie w nowym przewodniku po serialu „Gra o tron” – od pierwszego odcinka aż do ostatniego.
Valar morghulis!
Kim Renfro, dziennikarka INSIDERA, prowadzi nas przez wszystkie odcinki ośmiu sezonów serialu, opowiada historię jego nakręcenia i tłumaczy, dlaczego stał się tak wielką sensacją, podając mnóstwo ciekawostek i szczegółów z planu. Ta książka zapozna was ze wszystkim, co mogliście przeoczyć, i stanie się zachętą do ponownego obejrzenia serialu.
Autorka jako reporterka przekazywała relacje z premier wszystkich sezonów, analizowała fabuły poszczególnych odcinków i dzieje postaci, a także przeprowadzała wywiady z aktorami, reżyserami oraz całą ekipą filmowców. W tej książce zaznajamia czytelników z przewodnimi motywami i historią postaci, a także wyjaśnia znaczenie zakończenia serialu i pisze o tym, czego możemy spodziewać się po nowych planowanych serialach ze świata „Gry o tron”.
Po co właściwie wprowadzono postać Nocnego Króla?
Czy serial przeszkodzi George’owi R.R. Martinowi w ukończeniu cyklu?
Dlaczego ostatnie sezony były krótsze?
Dlaczego niemal całkowicie pominięto wilkory?
Jakie zapowiedzi losów czekających Jona Snow i Daenerys Targaryen umieszczono w serialu?
Czy zakończenie rzeczywiście było słodko gorzkie?
Zima nadeszła i odeszła, ale w tym przewodniku pozwalającym nam zajrzeć za kulisy powstawania „Gry o tron” wciąż trwa!

Źródło: Zysk i s-ka / fot. HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV