Nowe odcinki Faking It i Innej już od 16 marca w MTV Polska

16 marca MTV rusza z nowymi odcinkami Innej i Faking it. Włączcie telewizory by być na bieżąco z losami Waszych ulubionych bohaterów.

16 marca MTV rusza z nowymi odcinkami Innej i Faking it. Włączcie telewizory by być na bieżąco z losami Waszych ulubionych bohaterów.

Katarzyna Koczułap

Katarzyna Koczułap

Inna - sezon 5
Premiera: 16 marca, środa, godz. 19:00

 

Druga część 5 sezonu Innej rozpoczyna się, kiedy Jenna wraca do Palos Hills po jej pierwszym roku studiów. Dziewczyna kwitnie i czuje we własnej skórze lepiej, niż kiedykolwiek. Jednak niemal natychmiast, nowo odnaleziona pewność siebie Jenny zaczyna się rozpadać…. Jej rodzice są tak pochłonięci nowym dzieckiem, że ledwie mają dla niej czas. Lissa wyleciała z college'u i pracuje jako niania. Sadie i Tamara, które razem wyjechały do Nowym Jorku stały się najlepszymi przyjaciółkami. Jednak najbardziej niepokojące jest sytuacja między Jenną i Mattim…

Nowe odcinki niosą ze sobą wiele nowości, nowych historii, postaci i relacji. To nowa, bardziej dorosła wersja Innej, która otwiera nowy rozdział zarówno dla serialu i bohaterów, jak i dla widzów.

Inna - zdjęcie
źródło: materiały prasowe

Faking It - sezon 3
Premiera: 16 marca, środa, godz. 19:30

 

Trzeci sezon Faking it skupia się na związkach, przyjaźniach i tym, jak potrafią być one skomplikowane. Po spędzonych osobno wakacjach, Karma i Amy walczą, by ich przyjaźń wróciła na właściwe tory. Shane tkwi między przyjaciółkami, a Liam zastanawia się, czy w ogóle jest zdolny do posiadania przyjaciół. Z kolei Laura nie jest pewna, czy znajomi są warci zaangażowania z jej strony.

Mimo, że pierwszych odcinkach Amy i Karma będą sobie bardziej obce niż kiedykolwiek, sytuacja wciąż będzie się pogarszać. Podczas, gdy Karma zostanie wykluczona, zawiążą się nowe przyjaźnie, w szczególności pomiędzy Amy i Lauren. Czy przyjaźń Karmy i Amy ma szansę przetrwać?

Faking It - zdjęcie
źródło: materiały prasowe

Źródło: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV