Nowe zdjęcia z planu Avengers 4. Bezdomny Hulk i masa spoilerów

W sieci zaprezentowano nowe zdjęcia z planu Avengers 4. Wiele z nich może pokazywać, w jakim kierunku będzie rozwijać się fabuła produkcji.

W sieci zaprezentowano nowe zdjęcia z planu Avengers 4. Wiele z nich może pokazywać, w jakim kierunku będzie rozwijać się fabuła produkcji.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Wczoraj prezentowaliśmy zdjęcia z planu Avengers 4, wyraźnie wskazujące na to, że bohaterowie produkcji będą przenosić się w czasie. Ten stan rzeczy zdaje się potwierdzać kolejna partia fotografii. Oczywiście najbardziej racjonalnym wytłumaczeniem jest użycie przez herosów Kamieni Nieskończoności, które umożliwią im powrót do przeszłości. Na nowych zdjęciach widzimy m.in. Kapitana Amerykę, który najprawdopodobniej trzyma w dłoniach broń kosmicznej rasy Chitauri, znanej już z filmu Avengers. Zobaczymy tu także kolejną sprzeczkę Steve'a Rogersa i Tony'ego Starka, której przygląda się Ant-Man (w sieci pojawiły się już głosy o Wojnie bohaterów 2.0), jak również... bezdomnego Hulka. Wszystkie fotografie znajdziecie pod tym adresem.

Avengers 4 - zdjęcie z planu
Źródło: Twitter/Just Jared

Same prace na planie zbliżają się już do końca. Z tej okazji odbyło się specjalne przyjęcie - bracia Russo ujawnili w sieci zdjęcie obecnego na nim, doprawdy specyficznego tortu:

Avengers 4
Źródło: Twitter/Russo Brothers

Avengers 4 wejdzie na ekrany kin 3 maja 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV