Przeczytaj w weekend

Nowi Faceci w czerni – znamy pełny tytuł filmu

Jak podają na portalu Collider, Sony ujawniło tytuł filmu nowych Facetów w czerni podczas konwentu w Brazylii.

Jak podają na portalu Collider, Sony ujawniło tytuł filmu nowych Facetów w czerni podczas konwentu w Brazylii.

Nowi Men in Black to film z udziałem Tessy Thompson i Chrisa Hemswortha. Przypomnijmy, że produkcja bazuje na kultowym tytule z 1997 roku, w którym zagrali Tommy Lee Jones oraz Will Smith. Tytułowi Faceci w czerni to agenci tajnej sekcji FBI, którzy kontrolują obcych przybywających na Ziemię i walczą z kosmitami mającymi niecne zamiary wobec naszej planety.

Sony nowy tytuł ujawniło podczas konwentu Comic Con organizowanego w Brazylii. Brzmi on Men in Black International. Na razie nie ma zbyt wielu szczegółów odnośnie fabuły, ale tytuł może sugerować, że historia będzie miała nieco bardziej globalny wymiar.

Faceci w czerni
Źródło: Materiały prasowe

Reżyseruje F. Gary Grey. Premiera 14 czerwca przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV