Przeczytaj w weekend

Nowi mutanci – film w ostatniej fazie produkcji? Nowe informacje

Nowi mutanci napotkali po drodze kilka problemów, ale według nowych informacji, wszystko prace nad filmem wciąż trwają.

Nowi mutanci napotkali po drodze kilka problemów, ale według nowych informacji, wszystko prace nad filmem wciąż trwają.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  nowi mutanci 

Data premiery The New Mutants została już dwukrotnie opóźniona, a ostatnio pojawiła się informacja, że nowa produkcja Foxa nie trafi do kin. Producenci mieli szukać podobno innej możliwości, która pozwoli choć trochę zwrócić środki przeznaczone na film. Wśród opcji wymieniano platformę Hulu, która mogłaby udostępnić film. Wciąż nie ma pewności, czy na taki właśnie sposób dystrybucji nie zdecyduje się studio Fox.

Teraz jednak portal Deadline podaje, że reżyser Josh Boone jest obecnie na etapie postprodukcji filmu, a zatem wszystkie prace wciąż trwają. Przypomnijmy, że opóźnienie filmu nie było przypadkowe, a studio zarządziło dokrętki, które według relacji osób znajdujących się przy produkcji, mogą znacznie zmienić wydźwięk filmu. Biorąc jednak pod uwagę datę premiery filmu i jeszcze nierozpoczętą promocję - scenariusz z platformą streamingową wydaje się być najbardziej prawdopodobny.

Produkcja zadebiutować ma 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV