Przeczytaj w weekend

Nowi Mutanci ostatnim filmem Foxa z serii X-Men? X-Force i spin-offy odłożone na półkę

Nowi Mutanci prawdopodobnie będą ostatnim filmem z serii X-Men, który powstanie dla wytwórni Fox. Według nowych informacji, studio rezygnuje z planów na X-Force i wszystkie inne spin-offy.

Nowi Mutanci prawdopodobnie będą ostatnim filmem z serii X-Men, który powstanie dla wytwórni Fox. Według nowych informacji, studio rezygnuje z planów na X-Force i wszystkie inne spin-offy.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The New Mutants to zapowiedziany film z serii X-Men, który będzie utrzymany w gatunku horroru. Premiera produkcji była wielokrotnie przekładana i koniec końców na seans będziemy musieli poczekać aż do lata. Warto wspomnieć, że w tym roku na ekrany kin wejdzie też film X-Men: Dark Phoenix, a zatem kolejny przedstawiciel tej komiksowej serii.

Zgodnie z nowymi informacjami, na tym prawdopodobnie koniec ekranowej serii X-Men w takiej postaci, jaką na tę chwilę znamy - to właśnie na Nowych Mutantach zakończy się filmowa seria tworzona przez wytwórnię Fox. Źródłem tych informacji jest - jak zwykle dobrze poinformowany - DanielRPK, który przytaczał już wiele pogłosek ze świata komiksowego. Jak mówi, Fox rezygnuje też z tworzenia planowanych spin-offów serii X-Men, w tym z filmów X-Force, Doctor Doom czy Gambit . Na tę chwilę wszystkie te projekty zostały odłożone na półkę i nikt nie zamierza ruszać z ich produkcją - a przynajmniej nie pod banderą Foxa. Prawdopodobnie ma to związek z dokonującą się transakcją Fox i Disneya, w ramach której prawa do komiksowych postaci przejdą w ręce Domu Myszki Miki - Disney zapewne będzie chciał odnowić te historie i przedstawić je na swój własny sposób.

Daniel RPK o serii X-Men
źródło: twitter.com/DanielRPK

Jako, że źródłem tych rewelacji nie jest samo studio, na tę chwilę warto podchodzić do nich z dystansem i traktować w charakterze plotek. Gdy doczekamy się oficjalnego ogłoszenia na temat statusu zapowiedzianych produkcji, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: QuirkyByte

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV