Repertuar kin Nowość Program TV

Nowi Mutanci ostatnim filmem Foxa z serii X-Men? X-Force i spin-offy odłożone na półkę

Nowi Mutanci prawdopodobnie będą ostatnim filmem z serii X-Men, który powstanie dla wytwórni Fox. Według nowych informacji, studio rezygnuje z planów na X-Force i wszystkie inne spin-offy.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Nowi mutanci to zapowiedziany film z serii X-Men, który będzie utrzymany w gatunku horroru. Premiera produkcji była wielokrotnie przekładana i koniec końców na seans będziemy musieli poczekać aż do lata. Warto wspomnieć, że w tym roku na ekrany kin wejdzie też film X-Men: Mroczna Phoenix, a zatem kolejny przedstawiciel tej komiksowej serii.

Zgodnie z nowymi informacjami, na tym prawdopodobnie koniec ekranowej serii X-Men w takiej postaci, jaką na tę chwilę znamy – to właśnie na Nowych Mutantach zakończy się filmowa seria tworzona przez wytwórnię Fox. Źródłem tych informacji jest – jak zwykle dobrze poinformowany – DanielRPK, który przytaczał już wiele pogłosek ze świata komiksowego. Jak mówi, Fox rezygnuje też z tworzenia planowanych spin-offów serii X-Men, w tym z filmów X-Force, Doctor Doom czy Gambit . Na tę chwilę wszystkie te projekty zostały odłożone na półkę i nikt nie zamierza ruszać z ich produkcją – a przynajmniej nie pod banderą Foxa. Prawdopodobnie ma to związek z dokonującą się transakcją Fox i Disneya, w ramach której prawa do komiksowych postaci przejdą w ręce Domu Myszki Miki – Disney zapewne będzie chciał odnowić te historie i przedstawić je na swój własny sposób.

Daniel RPK o serii X-Men
źródło: twitter.com/DanielRPK

-
-

Jako, że źródłem tych rewelacji nie jest samo studio, na tę chwilę warto podchodzić do nich z dystansem i traktować w charakterze plotek. Gdy doczekamy się oficjalnego ogłoszenia na temat statusu zapowiedzianych produkcji, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: QuirkyByte

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.