X-Men: Mroczna Phoenix (2019)

Dark Phoenix

X-Men: Mroczna Phoenix

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny. [opis dystrybutora kino]

Trailery i materiały wideo

X-Men: Mroczna Phoenix - zwiastun

Najnowsza recenzja redakcji

Seria X-Men po restarcie znakomitym filmem X-Men: Pierwsza klasa i intrygującą oraz widowiskową Przeszłością, która nadejdzie z każdą kolejną częścią zalicza potężny dół. X-Men: Mroczna Phoenix z Sophie Turner w roli głównej niestety tylko udowadnia, że seria ta dawno straciła swój potencjał. Co dokładnie poszło nie tak? Zobaczcie naszą recenzję!

Widzieliście już najnowszą odsłonę X-Menów? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Tradycyjnie zapraszam Was do zerkania na nasz kanał na YouTubie, na którym dobijamy już do 40 tysięcy subskrypcji. Dzięki za bycie z nami! To usłyszenia za tydzień!

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe
Brak emisji w tym mieście

Zobacz pełen repertuar >

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

John Turturro

John Turturro

ur. 1957, kończy 63 lat

Ali Larter

Ali Larter

ur. 1976, kończy 44 lat

Robert Sean Leonard

Robert Sean Leonard

ur. 1969, kończy 51 lat

Bernadette Peters

Bernadette Peters

ur. 1948, kończy 72 lat

Wojciech Paszkowski

Wojciech Paszkowski

ur. 1960, kończy 60 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV