X-Men: Mroczna Phoenix (2019)

X-Men: Dark Phoenix

X-Men: Mroczna Phoenix

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny. [opis dystrybutora kino]

Trailery i materiały wideo

X-Men: Mroczna Phoenix - zwiastun

Najnowsza recenzja redakcji

Seria X-Men po restarcie znakomitym filmem X-Men: Pierwsza klasa i intrygującą oraz widowiskową Przeszłością, która nadejdzie z każdą kolejną częścią zalicza potężny dół. X-Men: Mroczna Phoenix z Sophie Turner w roli głównej niestety tylko udowadnia, że seria ta dawno straciła swój potencjał. Co dokładnie poszło nie tak? Zobaczcie naszą recenzję!

Widzieliście już najnowszą odsłonę X-Menów? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Tradycyjnie zapraszam Was do zerkania na nasz kanał na YouTubie, na którym dobijamy już do 40 tysięcy subskrypcji. Dzięki za bycie z nami! To usłyszenia za tydzień!

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe
Brak emisji w tym mieście

Zobacz pełen repertuar >

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch

ur. 1976, kończy 43 lat

Jared Padalecki

Jared Padalecki

ur. 1982, kończy 37 lat

Saïd Taghmaoui

Saïd Taghmaoui

ur. 1973, kończy 46 lat

Campbell Scott

Campbell Scott

ur. 1961, kończy 58 lat

Travis Milne

Travis Milne

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV