Repertuar kin Nowość Program TV

Obcy – nie będzie nowego filmu. Fox ucina plotki

Od jakiegoś czasu w sieci słychać pogłoski, że seria Obcy ma szansę powiększyć się o kolejny film. Fox ucina doniesienia i informuje dosadnie - w planach nie ma nowej produkcji.

Obcy to jedna z najbardziej znanych serii filmowych, zapoczątkowana przez Ridleya Scotta u schyłku lat 70. ubiegłego wieku. Produkcja wyewoluowała na dużą skalę, a sam ksenomorf stał się bardzo rozpoznawalną postacią popkulturową. Franczyza była w rozwoju jeszcze dwa lata temu, kiedy to na wielkie ekrany wkroczył film Obcy: Przymierze. I choć Ridley Scott rzekomo planował już kontynuacje tej części, po porażce kasowej i artystycznej wytwórnia 20th Century Fox zapowiedziała, że na tę chwilę ten pomysł zostaje odłożony na półkę.

Od pewnego czasu jednak w sieci słychać intrygujące doniesienia o tym, że franczyza będzie się tylko powiększać. Zapowiedziano między innymi serię komiksową, filmy krótkometrażowe czy dokumenty zza kulis, a w dalekich wizjach jest rzekomo również serial – wiele z nowych projektów ma związek z okrągłym 40-leciem serii, które przypada właśnie na 2019 rok. Najbardziej intrygująca okazała się jednak nowa gra mobilna, Alien: Blackout, w której powraca Amanda Ripley. Produkcja była promowana tajemniczymi hasłami „read”, „watch” oraz „play” – fani natychmiast zrozumieli, że play odnosi się do gry, read można powiązać z zapowiedzianą książką… więc słowo watch może być zapowiedzią kolejnego filmu pełnometrażowego.

Niestety, nic z tego – według nowych zapewnień, w planach nie ma żadnego filmu z serii Obcy, co teraz potwierdził TQ Jefferson z Fox. Dał on także wyraźnie do zrozumienia, że nowa gra mobilna nie jest też związana z grą Obcy: Izolacja i że nie stanowi jej sequela, nawet mimo powrotu głównej bohaterki. Hasła „read”, „watch” oraz „play” nie mają na celu zapowiadania kolejnych produkcji z tej franczyzy, w związku z czym fani powinni ostudzić swój entuzjazm.

-
-

Chcielibyście nowego filmu o Obcym? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Thanos jako kobieta? Zobacz świetny cosplay

Thanos to potężny złoczyńca MCU, z którym ponownie zmierzą się superbohaterowie. Jedna z fanek zaproponowała…

Michalina Reda
-

Shazam! – Zachary Levi bronił Kapitan…

Kiedy Kapitan Marvel była atakowana przez trolli internetowych, Zachary Levi, odtwórca roli Shazama, stanął w…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.