Przeczytaj w weekend

Nowy Far Cry w klimatach postapokaliptycznych. Zobacz teaser gry

W sieci zadebiutował pierwszy teaser kolejnej odsłony serii Far Cry. Materiał zdradza, że w grze trafimy do świata po apokalipsie.

W sieci zadebiutował pierwszy teaser kolejnej odsłony serii Far Cry. Materiał zdradza, że w grze trafimy do świata po apokalipsie.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Firma Ubisoft niespodziewanie ujawniła kolejną część serii Nowy Far Cry. Póki co o grze wiemy naprawdę niewiele - zaprezentowano jedynie krótki teaser, który zdradza, że akcja zostanie osadzona w świecie po apokalipsie. W materiale widzimy wybuch bomby atomowej i słyszymy narratora mówiącego o zmianach spowodowanych tym wydarzeniem.

Teaser zdradza również, że więcej informacji na temat kontynuacji tej popularnej serii mamy otrzymać w trakcie tegorocznej gali The Game Awards. Impreza ta odbędzie się 7 grudnia o godzinie 2:30 nad ranem.

Źródło: informacja prasowa / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV