Przeczytaj w weekend

The Last of Us: Part II bez nowych materiałów na TGA 2018

The Last of Us: Part II to świetnie zapowiadająca się produkcja, jednak na kolejne informacje na jej temat będziemy musieli jeszcze poczekać.

The Last of Us: Part II to świetnie zapowiadająca się produkcja, jednak na kolejne informacje na jej temat będziemy musieli jeszcze poczekać.

Kontynuacja hitu z konsoli PlayStation 3 została zapowiedziana na imprezie PlayStation Experience dwa lata temu. Niedawno Sony wspominało ten moment, publikując film z reakcjami fanów na zapowiedź The Last of Us: Part II. Wiele osób oczekiwało, że na nadchodzącym The Game Awards 2018 dowiemy się czegoś więcej na temat tej produkcji - np. zobaczymy kolejny zwiastun lub materiał z rozgrywki.

Tak się jednak nie stanie. Studio Naughty Dog poinformowało za pośrednictwem swojego Twittera o swojej nieobecności na tej imprezie. W komunikacie pojawiła się wzmianka, że twórcy intensywnie pracują nad The Last of Us: Part II i nie mogą doczekać się ujawnienia nowych informacji "gdy nadejdzie właściwy moment".

The Last of Us: Part II
fot. Twitter

Źródło: twitter.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV