Repertuar kin Nowość Program TV

Nowy Xbox powstaje we współpracy z japońskimi deweloperami

Microsoft stara się jak może, żeby konsole rodziny Xbox cieszyły się dobrą sprzedażą w Japonii. Stąd angaż japońskich twórców do prac nad kolejną generacją.

Podczas prezentacji na E3 Phil Spencer z Microsoftu poinformował, że następca konsoli Xbox One jest już na etapie tworzenia, szczegółów jednak nie zdradzono. Teraz wiemy nieco więcej, a to za sprawą wywiadu, jaki Spencer udzielił japońskiemu magazynowi Famitsu. W proces tworzenia konsoli zaangażowani są japońscy deweloperzy gier. Spencer nie wymiania żadnych firm, które mają swój wkład w nowego Xboxa, ale przekazał, że Microsoft sprawdził, jakie nowości i innowacje twórcy widzieliby w ich nowej konsoli.

14 -
-

Taki ruch ze strony Microsoftu to oczywiście szeroko zakrojony biznesowy plan, który ma pomoc firmie zyskać klientów na trudnym japońskim rynku. Od początku, kiedy Microsoft wydaje swoje konsole, Japonia jest dla firmy niezdobyta. Wszystkie poprzednie wersje Xboxa musiały uznać wyższość nie tylko konsolom Sony ale także Nintendo. Powszechnie wiadomo, że sprzedaż Xboxów w Kraju Kwitnącej Wiśni jest słaba. Angaż twórców japońskich gier we współtworzenie nowej konsoli może to zmienić, a sami gracze mogą na tym tylko skorzystać dzięki grom, jakie japońscy deweloperzy będą tworzyli na nowym systemie, w który sami mają wkład.

Źródło: gamerant.com / fot. gamerant.com

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.