Przeczytaj w weekend

Obcy i Predator mieli zagrać kosmiczny mecz. Gra była w planach

The National Video Game Museum ujawniło, że w latach 90 powstawała gra Cosmic Hard Bowl, w której Obcy i Predator mieli zmierzyć się w futbolu amerykańskim.

The National Video Game Museum ujawniło, że w latach 90 powstawała gra Cosmic Hard Bowl, w której Obcy i Predator mieli zmierzyć się w futbolu amerykańskim.

Obcy kontra Predator znane jest przede wszystkim jako AVP: Alien vs. Predator z 2004 roku. Seria ta ma jednak znacznie dłuższą historię - wszystko zaczęło się od komiksu z 1989 roku, a w latach 90 na rynek trafiło kilka gier. Okazuje się, że niewiele brakowało, a jedną z takich produkcji byłoby Cosmic Hard Bowl, w której tytułowi kosmici rozstrzygnęliby swój konflikt na inny sposób, a konkretnie... podczas meczu futbolu amerykańskiego.

Za ujawnienie gry odpowiada The National Video Game Museum. Niestety, nie ma tu zbyt wielu detali na temat rozgrywki. Zdradzono jedynie, że gra powstawała z myślą o konsoli Sega Genesis. Opublikowano jednak także kilka grafik.

Źródło: geektyrant.com / fot. twitter.com/nvmusa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV