Przeczytaj w weekend

Obcy: Izolacja. Wkrótce poznamy dalsze losy Amandy Ripley

Oficjalny twitterowy profil serii Alien sugeruje, że wkrótce czekają nas dalsze przygody z Amandą Ripley, bohaterką gry Obcy: Izolacja.

Oficjalny twitterowy profil serii Alien sugeruje, że wkrótce czekają nas dalsze przygody z Amandą Ripley, bohaterką gry Obcy: Izolacja.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  Amanda Ripley 

Na twitterze serii Alien pojawiły się nowe wpisy z teaserem zapowiadającym powrót Amandy Ripley. Postać ta jest doskonale znana graczom, którzy rozpoczęli i mają za sobą przygodę z bardzo dobrą grą Alien: Isolation. Krótki klip kończy się intrygującymi słowami "read", "watch" oraz "play". To sugeruje, że historia Amandy zostanie opowiedziana w trojaki sposób.

Z pewnością taką opowieść przeczytamy. Już przed kilkoma miesiącami informowaliśmy o tym, że powstaje książka związana z grą. Jej premiera ma się odbyć w tym miesiącu.

Pod koniec ubiegłego roku głośno mówiło się o rejestracji przez WBIE znaku Alien: Blackout i teraz te informacje się potwierdziły. Oficjalnie zapowiedziano taką produkcję. Niestety - nie trafi ona na pecety i konsole. Zamiast tego będzie to gra mobilna na urządzenia z systemami Android oraz iOS, w której ponownie będziemy starali się przeżyć, unikając kontaktu z niebezpiecznym Ksenomorfem.

Największą tajemnicą pozostaje "watch" we wspomnianych tweetach. Sugeruje to, że historia zostanie zaprezentowana też na ekranie - być może w formie serialu lub filmu animowanego.

Źródło: twitter.com / fot. SEGA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV