Obecność 3 – o czym fabuła filmu? Jest nowy trop

Obecność 3 to oczekiwana kontynuacja serii horrorów o demonologach Warrenach. O czym będzie fabuła?

Obecność 3 to oczekiwana kontynuacja serii horrorów o demonologach Warrenach. O czym będzie fabuła?

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Obecność 3 to zapowiedziany horror, będący kontynuacją serii grozy James Wan. W fabule na pewno skupimy się na kolejnej sprawie rozwiązywanej przez małżeństwo Warrenów, jednak jak dotąd nie pojawiały się żadne szczegóły na temat tego, czego będzie dotyczyła produkcja.

Portal Bloody Disgusting dotarł dziś do nowych tropów, wskazujących o czym może opowiadać fabuła nowego filmu. Powołując się na własne źródła, dziennikarze mówią o sprawie morderstwa. Film rzekomo skupi się na rozprawie sądowej, podczas której oskarżony o zabójstwo mężczyzna będzie bronił się argumentami, że podczas popełniania zbrodni był opętany przez demona. Nie jest pewne, czy i ten film będzie oparty na prawdziwych wydarzeniach, tak jak to było z filmami The Conjuring i The Conjuring 2.

Pamiętajmy jednak, że to wciąż nieoficjalne szczegóły. O tym, czego naprawdę będzie dotyczył film, przekonamy się dopiero wtedy gdy ogłosi to wytwórnia.

Przypomnijmy, że Obecność 3 to nie jedyny zapowiedziany film, w którym powrócą Warrenowie - jakiś czas temu potwierdzono, że Ed i Lorraine pojawią się także w filmie Annabelle 3, jednak zagrają tam małą rolę.

Szczegóły dotyczące premiery nie są znane.

Źródło: bloody-disgusting.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV