Repertuar kin Nowość Program TV

Obecność 3 – o czym fabuła filmu? Jest nowy trop

Obecność 3 to oczekiwana kontynuacja serii horrorów o demonologach Warrenach. O czym będzie fabuła?
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Obecność 3 to zapowiedziany horror, będący kontynuacją serii grozy Jamesa Wana. W fabule na pewno skupimy się na kolejnej sprawie rozwiązywanej przez małżeństwo Warrenów, jednak jak dotąd nie pojawiały się żadne szczegóły na temat tego, czego będzie dotyczyła produkcja.

Portal Bloody Disgusting dotarł dziś do nowych tropów, wskazujących o czym może opowiadać fabuła nowego filmu. Powołując się na własne źródła, dziennikarze mówią o sprawie morderstwa. Film rzekomo skupi się na rozprawie sądowej, podczas której oskarżony o zabójstwo mężczyzna będzie bronił się argumentami, że podczas popełniania zbrodni był opętany przez demona. Nie jest pewne, czy i ten film będzie oparty na prawdziwych wydarzeniach, tak jak to było z filmami Obecność i Obecność 2.

Pamiętajmy jednak, że to wciąż nieoficjalne szczegóły. O tym, czego naprawdę będzie dotyczył film, przekonamy się dopiero wtedy gdy ogłosi to wytwórnia.

-
-

Przypomnijmy, że Obecność 3 to nie jedyny zapowiedziany film, w którym powrócą Warrenowie – jakiś czas temu potwierdzono, że Ed i Lorraine pojawią się także w filmie Annabelle 3, jednak zagrają tam małą rolę.

Szczegóły dotyczące premiery nie są znane.

Źródło: bloody-disgusting.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.