James Wan

James Wan
 • Data urodzenia:

  27 lutego 1977 (42)
 • Miejsce urodzenia:

  Kuching, Malezja
 • Narodowość:

  Australijczyk
 • Wzrost:

  168 cm
 • Zawód:

  Reżyser, scenarzysta, producent
 • Bio:

  James Wan edukował się w Royal Melbourne Institute of Technology. Jako reżyser debiutował w 2000 roku filmem pt.: Stygian. W 2005 roku za produkcję pt.: Saw został nagrodzony Pegasus Audience Award w ramach Brussels International Festival of Fantasy Film.

W obsadzie (2)

Scenariusze (6)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV