Przeczytaj w weekend

Obi-Wan Kenobi na Disney+. Ewan McGregor negocjuje rolę w serialu

Wygląda na to, że niedawne pogłoski znajdują swoje potwierdzenie - serial o Obi-Wanie Kenobim może powstać dla Disney+, a o powrocie do roli myśli Ewan McGregor.

Wygląda na to, że niedawne pogłoski znajdują swoje potwierdzenie - serial o Obi-Wanie Kenobim może powstać dla Disney+, a o powrocie do roli myśli Ewan McGregor.

Na początku tego roku świat obiegła pogłoska, że nowopowstająca platforma Disney+ może stać się domem dla serialu o Obi-Wanie Kenobim. Fani bardzo się ucieszyli na tę nowinę, ponieważ wszystko wskazuje na to, że Lucasfilm na dobre porzucił plany na pełnometrażowy spin-off o tym bohaterze (powodem miała być klapa produkcji Han Solo: Gwiezdne wojny – historie). Teraz wygląda na to, że plotki mogą znaleźć potwierdzenie - jak informują zagraniczne portale, serial rzeczywiście jest w planach Disneya.

The Hollywood Reporter, Variety i Deadline potwierdziły, że Obi-Wan Kenobi doczeka się własnej produkcji odcinkowej, która na tym etapie nie ma jeszcze tytułu. Tajemnicą owiane są także wszelkie ewentualne szczegóły fabularne - nie wiadomo w jakim czasie rozegra się serial i tym samym w jakim wieku będzie główny bohater. Już teraz mówi się, że będzie to serial wysokobudżetowy i że powrót do roli negocjuje Ewan McGregor, który wcielał się w bohatera w nowej trylogii. Aktor rzekomo jest bardzo zainteresowany projektem - tak bardzo, że część portali otwarcie mówi, że podpisanie przez niego umowy to już tylko formalność.

Disney+ - platforma wystartuje w listopadzie tego roku, proponując widzom między innymi nowy serial The Mandalorian. Będziemy informować o szczegółach projektu. Lucasfilm będzie promować Gwiezdne Wojny na D23 Expo pod koniec sierpnia i prawdopodobnie wówczas poznamy jakieś szczegóły.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Lucasfilm

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV