OD ŚRODKA - Jak powstawały PSY. Premiera serialu podcastowego

OD ŚRODKA to pierwszy takiego typu fabularny serial podcastowy. Portal naEKRANIE.pl objął patronatem ten projekt.

OD ŚRODKA to pierwszy takiego typu fabularny serial podcastowy. Portal naEKRANIE.pl objął patronatem ten projekt.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  podcast 

Dialogi i historie w serialu są fikcyjne, ale oparto je na biografiach, doniesieniach prasowych i innych materiałach źródłowych. Wszelkie podobieństwo z prawdziwymi wydarzeniami jest przypadkowe.

OD ŚRODKA: Jak powstały PSY. Najsłynniejszy polski film sensacyjny to podcastowy serial fabularny, historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. To podcast o kultowym filmie stworzony przez prawdziwych fanów dla prawdziwych fanów.

Można go wysłuchać za darmo na najważniejszych platformach streamingowych: Spotify, Apple Podcasts oraz Google Podcasts. Jest również dostępny w aplikacji Lecton (Audioteka) oraz na stronie Dreezer.

Czas trwania : 21 minut
Scenariusz: Przemysław Kazanowski
Narracja i opracowanie dźwiękowe: Tomasz Śliwiński

Bezpośrednie linki do darmowego słuchania lub pobrania podcastu na Twój komputer lub smartfon: Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | YouTube | Dreezer

nullfot. materiały prasowe

Serial podcastowy OD ŚRODKA został wyprodukowany przez VoiceAppAgency, czyli pierwszą w Polsce wytwórnię podcastów fabularnych, stworzoną przez doświadczonych dziennikarzy związanych z radiem, telewizją, nowymi technologiami oraz audio content marketingiem. Wytwórnia odpowiada także za aplikacje głosowe na inteligentne głośniki (Alexa Amazon, Google Nest ) oraz gry kontrolowane głosem.

Portal naEKRANIE.pl objął ten serial podcastowy patronatem medialnym. Zachęcamy do sprawdzania!

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV