Olivier Martinez w obsadzie „Zemsty”

Olivier Martinez ("Niewierna") dostaje sporą rolę w kolejnych odcinkach serialu Zemsta.

Olivier Martinez ("Niewierna") dostaje sporą rolę w kolejnych odcinkach serialu Zemsta.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Dla francuskiego aktora jest to największa rola w amerykańskiej telewizji w karierze. Podpisał umowę na rolę powracającą, co oznacza, że zobaczymy go w sporej liczbie odcinków bieżącego i wszystko wskazuje na to, że też 4. sezonu.

Wcieli się on w Pascala LeMarschala, medialnego magnata i ojca Margaux LeMarchal. Wczoraj informowaliśmy,że Karine Vanasse, która gra Margaux, będzie w stałej obsadzie 4. sezonu.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV